کابینت آشپزخانه ; طراحی، تولید و نصب

طراحی و ساخت انواع کابینت اشپزخانه

طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت آشپزخانه

بر کسی پوشیده نیست کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین بخشهای یک ساختمان میباشد. طراحی و دکور کابینت آشپزخانه تاثیر و نقش منحصر به فردی در کوراسیون داخلی ایفا میکند. شرکت کاژه با درست داشتن کارگاهی مجهز برای ساخت انواع کابینت آشپزخانه متناسب با سبکهای مختلف معماری آماده خدمات رسانی ویژه در این حوزه میباشد.

برای تصمیمگیری راحتتر و دققیتر کاربران از طرح های مختلف اجرای کابینت آشپزخانه فیلمهایی به همراه توضیحات کوتاه تهیه شده که در زیر ارائه میگردد. با مشاهده و دانلود فیلمهای ارائه شده میتوانید ایده پردازی کنید و یا یکی از طرحهای ارائه شده را انتخاب نمائید و سپس با یکی از کارشناسان کاژه ارتباط بگیرید. و یا با درخواست بازدید از پروژه از یک مشاوره حضوری در محل پروژه بهرمند شوید.

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن از پرکاربرد ترین سفارشات میباشد از ویژگیهای برجسته این نوع کابینت طراحی ساده، مینیمال و به روز میباشد. این نوع طراحی در کابینت محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین میباشد.

در صورت انتخاب طرح مورد نظر همین الان با یکی از شماره های ارائه شده از شرکت کاژه تماس بگیرد و از کارشناسان مجموعه قیمت و نحوه اجرای طرح انتخابی خود را جویا شوید.

کابینت اشپزخانه کلاسیک

طراحی و ساخت کابینت اشپزخانه به سبک کلاسیک از جزئیات بیشتری برخوردار است. در این نوع طراحی از زرق برق بیشتری استفاده میشود. از ویژگیهای این نوع کابینت ایجاد فرورفتگی بر روی دربها و ایجاد سر ستون در گوشه ها و استفاده از منبت چوبی و … میباشد. در فیلم روبرو 10 طرح کابینت آشپزخانه کلاسیک را مورد بررسی قرار داده ایم. دیدن این فیلم میتواند انتخاب طرح را برایتان آسانتر کند.

 انتخاب طرح از بین 200 طرح پیشنهادی کابینت آشپزخانه

اگر هنوز از بین 2 فیلمی که در بالا نمایش داده شده موفق به انتخاب طرح مورد نظرتان نشده اید از شما دعوت میشود ویدئو زیر را که شامل 200 طرح متنوع کابینت آشپزخانه میشود را مورد بررسی قرار دهید. ضمنا اگر از قبل برای آشپزخانه خود طرحی انتخاب کرده اید تصویر آن را به همراه متراژ آشپزخانه خود را به شماره تماس های مندرج در صفحه ارسال نمائید. قابل ذکر است که شماره تلفنهای مندرج در صفحه قابل کلیک هستند و به طور خودکار به صفحه شماره گیر تلفن همراهتان هدایت میگردند. همواره پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

اطلاعات تماس

لطفا در صورت تمایل به بازدید از پروژه و یا در خواست محاسبه قیمت فرم پیش رو را پر و ارسال نمائید

لوگو کاژه

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی کاژه

© 2024 · KAJEH · شرکت کاژه