میز تخته نرد شلفیکس ; محصولی نفیس و صادراتی

میز تخته نرد شلفیکس

میز تخته نرد شلفیکس محصولی نفیس و ساخته شده توسط هنرمندان ایرانی و از چوب طبیعی راش.

این محصول بینظیر شامل یک میز به ارتفاع ۸۳ سانتیمتر عرض ۳۹ سانتیمتر و طول ۷۵ سانتیمتر میباشد که در کنار دو جفت صندلی کلاسیک به زیبایی خود نمایی میکند. میز تخته نرد های بسیاری در بازار وجود دارند ولی با ملاحظه ای دقیق تر به این محصول با کیفیت میتوان دریافت که در تولید این محصول دقت فراوانی شده است تا آنجایی که فروش این میز تخته نرد در کشور های همسایه و کشورهای اروپایی با اقبال روبرو شده است.

میز تخته نرد شلفیکس در ابتدا که در حالت بسته است یک میز شطرنج نفیس میباشد که با چرخش این میز به سمت چپ به اندازه ۹۰ درجه و باز کردن صفحه بالایی میز تبدیل به یک میز تخته نرد خاص میگردد. محصولی خاص و زیبا که قابل توجه دکوراتور ها هم میباشد، همانطور که میدانید در منزل فضاهایی خالی زیادی وجود دارد که با قرار دادن یک دکور مناسب میتواند حال هوای خانه را دگرگون نماید باید گفت که این میز و تخته نرد دکوراتیو کاملا از این ویژگی برخوردار است. شلفیکس فیلم کوتاهی از ساخت این محصول بینظیر در کارگاه تخته نرد خود تهیه نموده است که میتوانید در پایین صفحه ملاحظه کنید.

 

مشخصات میز :

– طول : ۷۵ سانتیمتر
– عرض : ۳۹ سانتیمتر
– ارتفاع : ۸۳ سانتیمتر
– رنگ : سفید و فندقی

مشخصات صندلی :

– ارتفاع : ۱۰۳ سانتیمتر
– عرض : ۷۵ سانتیمتر
– ارتفاع نشیمن ۴۸ سانتیمتر
– جنس رویه : چرم و جیر
– رنگ : کرم، سفید و قهوه ای

در حال حاضر این محصول در ۲ رنگ فندقی و سفید تولید میگردد که نحوه عملکرد میز را میتوانید در ویدئو زیر ملاحظه کنید.

 

نحوه ارسال میز تخته نرد شلفیکس به کشور های دیگر

عزیزانی که در داخل کشور اقدام به سفارش این محصول میکنند در کمتر از یک هفته محصول با بسته بندی مناسب و از طریق باربری های مطمئن برایشان ارسال میگردد

ارسال به خارج از کشور

مشتریان عزیزی که از خارج از کشور اقدام به خرید این محصول مینمایند به ۲ روش زیر میتوانند محصول را دریافت کنند

  • تحویل محصول در فرودگاه ایران
  • تحویل محصول در کشور مقصد ( ارسال به صورت هوایی ) که هزینه های بسته بندی و ارسال با ارائه فاکتور شرکت های خدماتی به هزینه محصول اضافه میگردد.

دارندگان فروشگاه های دکوری میتوانند همانند این فیلم میز تخته نرد و شطرنج شلفیکس را در فروشگاه خود به نمایش بگذارند، لطفا برای اخذ نمایندگی فروش و خرید مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید

۰۲۱-۸۸۴۹۲۲۳۱۳

۰۹۱۲-۱۵۰۹۵۱۶

 

 

میز تخته نرد چگونه ساخته میشود

برای آشنای با ساخت میز تخته نرد شلفیکس فیلمی از کارگاه و مراحل ساخت این محصول تهیه شده است که در زیر ملاحظه میکنید. این تخته نرد از چوب راش گرجستان تهیه شده است. و حتی صورتک استفاده شده در پایه میز هم قطعه چوبیست که با دقت سی ان سی شده است. همینطور که در فیلم ملاحظه میکنید بارها و بارها رویه تخته نرد و صفحه شطرنج ساب میخورد و بعد با دقت فراوان رنگ میشود. این محصول در چند مرحله مورد بررسی قرار میگیرد تا با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد. به جرات میتوان گفت که میز تخته نرد شلفیکس یکی از نفیس ترین محصولات در این حوزه میباشد.

 

شلفیکس بجز پخش این محصول بینظیر در سطح فروشگاه های فاخر کشور، با فروش آنلاین نیز در خدمت هموطنان عزیز میباشد. با توجه به اینکه فروش تکی در اولویت نمیباشد علاقمند خرید مستقیم میز تخته نرد شلفیکس میتوانند این محصول را به صورت پیش خرید قبل از تولیدات فصلی با پخش فروش هماهنگ نمایند. چند نمونه از عکسهای ارسالی مشتریان میز تخته نرد شلفیکش را میتوانید در همین صفحه ملاحظه فرمائید.

 

میز تخته نرد شلفیکس ( عکسهای ارسالی مشتریان )

 

لوگو کاژه

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی کاژه

© 2024 · KAJEH · شرکت کاژه